اجاره بنز در تهران

بیش از میلیون ها مدل اتومبیل از یک قرن پیش تا به امروز در دنیا توسط کمپانی های مختلف تولید و عرضه شده است. در این بین برخی از شرکت های اتومبیل سازی توانسته اند با تولید خودرو های منحربه فرد و زیبا، در میان مردم محبوبیت بیشتری بدست بیاورند. یکی از این کمپانی های مطرح و محبوب، شرکت اتومبیل سازی بنز می باشد.

اتومبیل های تولید شده توسط شرکت بنز طرفداران بسیاری در سراسر دنیا از جمله ایران دارند. کمتر کسی را می توان یافت که تمایل و علاقه ای به سوار شدن در اتومبیل های مختلف بنز را نداشته باشد.

شرکت آلمانی Mercedes-Benz در سال 1890 تاسیس شد و فعالیت خودرو سازی توسط این شرکت در سال 1926 آغاز گردید. شرکت بنز در زمینه طراحی و ساخت انواع خودرو، اتوبوس، موتور سیکلت، موتور های درون سوز و کامیون و همچنین تعمیرات خودرو فعالیت می کند. کارخانه و دفتر مرکزی شرکت مرسدس بنز در شهر اشتوتگارت آلمان قرار دارد.

شرکت مرسدس بنز در کنار دو شرکت خودرو ساز دیگر یعنی بی ام و و آئودی به عنوان پرفروش ترین خودرو های لوکس در جهان شناخته شده است.

همانطور که می دانید اغلب مدل های تولید شده توسط این شرکت، لوکس و گران قیمت هستند و می توان گفت تنها اقشار پردرآمد در ایران می توانند از این شرکت اتومبیل تهیه نمایند. البته در کشور های دیگر بخصوص در کشور آلمان مردم به راحتی می توانند از مدل های معمولی بنز خریداری نمایند.

اما جای نگرانی نیست، خوشبختانه شرکت های اجاره خودرو معمولا در میان اتومبیل های خود چند مدل لوکس از کمپانی بنز نیز برای اجاره دارند.

شرکت اجاره خودرو رنتینال نیز در میان انواع اتومبیل هایی که اجاره می دهد، چند مدل از بنز نیز برای اجاره دارد.

تجربه متفاوت رانندگی با بنز

خودرو های لوکس نظیر بنز نه تنها برای کسب تجربه بلکه برای اهداف مختلف اجاره می شوند. در این میان اغلب افرادی که به اجاره خودرو می پردازند، تمایل دارند از خودرو های آلمانی نظیر پورشه، بنز و بی ام و استفاده نمایند.

اتومبیل های لوکس معمولا برای ماشین عروس، تشریفات و استقبال از میهمانان خارجی توسط شرکت ها، توسط افراد خارجی و … به صورت روزانه یا هفتگی در برخی از مواقع نیز به صورت ماهانه اجاره می شوند.

هر هدفی که داشته باشید می توانید اتومبیل مورد نظر خود را از مجموعه اجاره خودرو رنتینال اجاره نمایید. در این شرکت انواع اتومبیل های لوکس، معمولی و شهری، ون و اتوبوس قابل اجاره می باشند.

بسیاری از افراد برای چندمین بار به اجاره خودرو از شرکت رنتینال می پردازند. به دلیل آنکه تنوع مدل های خودرو ها در رنتینال بسیار زیاد می باشد. این افراد به مزایای اجاره اتومبیل به جای استفاده از روش های دیگر واقف هستند و همچنین می دانند، شرایط و قیمت اجاره خودرو از شرکت اجاره اتومبیل رنتینال نسبت به شرکت های دیگر معقولانه تر و مقرون به صرفه است.

شرایط اجاره خودرو های بنز در تهران

از مجموعه اتومبیل سازی بنز در شرکت رنتینال مدل های زیر قابل اجاره هستند:

  • BENZ C200
  • BENZ E200
  • BENZ S500
  • BENZ CLS 550
  • BENZ E350
  • BENZ E250

متقاضیان عزیز می توانند هر کدام از مدل های ذکر شده را با راننده یا بدون راننده برای اهداف مختلف خود اجاره نمایند.

اجاره خودرو های بنز با راننده: این روش از اجاره اتومبیل برای آن دسته از عزیزانی که مدارک کافی برای اجاره خودرو بدون راننده را ندارند بسیار مناسب می باشد. سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی می توانند هر تعداد از مدل هایی که مورد نظرشان است را برای اجاره با راننده از حداقل 4 روز قبل رزرو نمایند. مدل های ارائه شده از اتومبیل های بنز در اجاره خودرو رنتینال برای تشریفات و استقبال بسیار مناسب هستند. برای اجاره خودرو با راننده نیازی به ارائه ضمانت نیست و راننده همراه با اتومبیل مورد نظر به محل شما اعزام می گردد.

اجاره خودرو های بنز بدون راننده: در صورتی که شرایط و مدارک کافی برای اجاره اتومبیل را دارید می توانید، خودروی مورد نظر خود را بدون راننده اجاره نمایید و تجربه بی نظیری از رانندگی با اتومبیل های لوکس به دست بیاورید. همچنین در صورت نیاز خودرو مورد نظر در محل شما تحویل داده خواهد شد.

 

 

اجاره بنز برای ماشین عروس: بسیاری از افراد برای شب عروسی خود تمایل دارند از اتومبیل های لوکس و گران قیمت استفاده نمایند. شرکت اجاره خودرو رنتینال به دو صورت با راننده و بدون راننده خودرو های بی نظیری به عنوان ماشین عروس اجاره می دهد. بسته به سلیقه و شرایط خود می توانید از هر کدام از روش ها برای اجاره یک خودرو لوکس به عنوان ماشین عروس استفاده نمایید. همچنین از دیگر خدمات مجموعه رنتینال می توان به گل آرایی ماشین عروس و دسته گل عروس اشاره نمود. به این ترتیب خودرو مورد نظر شما تزیین شده همراه با دسته گل عروس در هر زمان و مکانی که بخواهید تحویل شما خواهد شد.

تجربه رانندگی با خودرو های بنز غیر قابل وصف است. شما عزیزان می توانید مدل های بسیار لوکس این کمپانی را از شرکت اجاره خودرو رنتینال اجاره نمایید.