اجاره ساعتی ماشین در تهران

اجاره تویوتا لندکروز نیو فیس Toyota Land Cruiser

روزانه  : 5.000.000  تومان

لندکروز نیو فیس

تویوتا لندکروز نیو فیس

 

اجاره تویوتا لندکروز نیو فیس Toyota Land Cruiser

آیا تویوتا لندکروزر واقعا بهترین SUV جهان است؟

خوب اگر به دنبال بهترین رابط کاربری صفحه لمسی هستید، نه. همه چیز از شرایط منو گرفته تا فونت و وضوح صفحه نمایش حدود 12 سال منسوخ شده است. و نه اگر به دنبال بهترین سیستم ناوبری هستید. هنوز هم مبتنی بر DVD است، و بسیار کند پاسخ می دهد.

اجاره ساعتی ماشین در تهران و سپس “تکنولوژی کمک راننده” وجود دارد، اصطلاحی که حتی از نوشتن در این بررسی لندکروز احساس ناراحتی می کنم. کروز کنترل هوشمند زیر 20 مایل در ساعت کار نمی‌کند و به طور اتفاقی به شما می‌گوید که «ترمز بگیرید» زیرا وقتی ترافیک بزرگراه کاهش می‌یابد خاموش می‌شود و لندکروزر را به سمت چراغ‌های ترمز ببینید. مشابه با هشدار خروج از خط، که در سرعت کمتر از 32 مایل در ساعت کار نمی‌کند، یا کمکی برای حفظ خط، که هرگز کار نمی‌کند (این هشدار وجود ندارد).

اجاره خودرو ارزان در تهران تویوتا

ارزان ترین خودرو اجاره تویوتا خب، عجیب‌ترین بخش لندکروز این است که چگونه تمام ویژگی‌های آن دوست‌داشتنی‌تر از آزاردهنده هستند. به عنوان مثال، دیدن اسکریپت “V8” روی جلد موتور در میان سبک‌های قدیمی‌تر آن، و نه چیزی که در SUV‌های امروزی می‌بینید. خود موتور در زیر آن کاپوت بزرگ و با ابهت به نظر می رسد – محرک بصری ای است که سال هاست با نگاه کردن به محفظه های موتور بیش از حد همگن SUV های مدرن تجربه نکرده بودم.