اجاره ماشین تهران

اجاره تویوتا پرادو prado

روزانه :2.500.000 تومان

اجاره تویوتا پرادو prado

تویوتا پرادو یکی از خودروهای لوکس مجموعه رنتینال میباشد که میتوانید از خدمات اجاره خودرو تهران از این خودرو استفاده نمایید.

رابرت بری یک هفته را در تویوتا پرادو VX لیمیتد کاملاً جدید سپری می‌کند و تصمیم می‌گیرد که این خودروی شاسی‌بلند شهری دوست‌داشتنی‌تر از برادر بزرگ‌تر لندکروزر 200 VX باشد.

این خودرو بزرگ‌تر و مجلل‌تر از همیشه است، با هفت صندلی و قابلیت یدک‌کشیدن تریلر ترمزدار تا وزن دو و نیم تن، که به این معنی است که پرادو VX Limited به راحتی برای خریداران اجرایی با خانواده جذاب خواهد بود.
برای اهداف تجاری و سبک زندگی، فضای کوچکتر و امکانات رفاهی مجموعه جدید پرادو نسبت به برادر بسیار بزرگتر آن، لندکروزر 200 VX، برای ساکنان شهری منطقی تر است. همچنین با سه درجه ارائه شده از 78,490 دلار تا 104,990 دلار برای VX Limited که در اینجا نشان داده شده است، بسیار ارزانتر است.
پرادو وی ایکس لیمیتد به خوبی مجهز به پخش کننده دی وی دی داخلی، تهویه مطبوع هوای دو منطقه ای، اتصال USB iPod، ناوبری ماهواره ای، سانروف شیشه ای، ریل سقف، و همچنین تودوزی چرمی و تزئینات لوکس است که شامل درج هایی با ظاهر دانه های چوبی است. فرمان ماشین. بلوتوث همچنین به عنوان کنترل از راه دور فرمان برای سیستم صوتی، کروز کنترل و سایر عملکردهای رانندگی استاندارد است.
پارک پرادو حتی نسبت به کروزر بزرگتر راحت تر است، زیرا به جای یک دوربین، چهار دوربین در داخل آن وجود دارد. دوربینی در جلوپنجره رادیاتور، دوربین دیگر در دریچه عقب و دوربین دیگری زیر آینه های بیرونی قرار دارد.