اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو ارزان

هدف از اجاره خودرو، رفاه و آسایش است. در این بین بسیاری از افراد بر این باور هستند که اجاره خودرو بسیار مقرون به صرفه است. اجاره اتومبیل علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در هزینه ها شده، باعث صرفه جویی در وقت نیز می شود. بسیاری از مردم از مزایای اجاره خودرو و اتومبیل با خبر نیستند. در این باره بهتر است، مقاله جاری را تا انتها دنبال بفرمایید.

 

اجاره اتومبیل با راننده صرفه جویی در وقت

همانطور که می دانید، یکی از روش های اجاره اتومبیل، اجاره خودرو با راننده می باشد. این روش از اجاره خودرو نسبت به اجاره بدون راننده ارزان بوده و مورد پسند بسیاری از متقاضیان است.

زمانی که وقت کافی برای رانندگی ندارید می توانید از این روش استفاده نمایید. به جای آنکه از تاکسی و مسافر بر های دیگر برای انجام کارهایتان در شهر استفاده کنید، می توانید یک اتومبیل شخصی با راننده به طور کامل در اختیار داشته باشید.

آن دسته از مسافرانی که از کشور های دیگر به ایران سفر می کنند، می توانند از این روش برای تردد در شهر استفاده نمایند. شرکت اجاره خودرو رنتینال، خدمات ویژه و متفاوتی نسبت به دیگر موسسات اجاره خودرو دارد. برای اجاره خودرو با راننده، کافیست چند روز قبل با ما تماس حاصل نمایید، راننده به همراه اتومبیل به محل مورد نظر شما اعزام می شود.

شرایط اجاره خودرو با راننده، بسیار آسان تر از روش های دیگر می باشد. در این روش نیازی به ارائه ضمانت نامه نیست و تمامی مسئولیت ها بر عهده راننده اتومبیل می باشد. همچنین جهت اجاره خودرو ارزان می توانید از این روش استفاده نمایید.

اما چرا اجاره خودرو ارزان است؟ این جمله به چه معناست؟ وقتی اتومبیل شخصی ندارید و مدام مجبور هستید از تاکسی های شهری، تاکسی های اینترنتی و … برای انجام کار های خود استفاده کنید، برای صرفه جویی در وقت و هزینه به راحتی می توانید از خدمات اجاره خودرو استفاده نمایید.

شرایط خرید و نگهداری خودرو در ایران بسیار سخت شده است. قیمت خرید یک اتومبیل معمولی تقریبا زیاد می باشد. جدا از آن هزینه نگهداری، تعمیرات، بیمه و … نیز وجود دارد. به جای صرف هزینه های گزاف می توانید هزینه خرید و نگهداری خودرو را در یک کسب و کار وارد نمایید و در عوض برای مواقعی که به اتومبیل نیاز دارید از خدمات اجاره خودرو استفاده کنید. شاید این گفته غیر منطقی باشد. اما شما می توانید در روز های عادی برای تردد در شهر از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و برای تردد های طولانی مدت، مسافرت و … اتومبیل اجاره نمایید.

 

اجاره ماشین عروس با قیمت مناسب

اجاره خودرو به صرفه برای ارگان ها و شرکت ها

بسیاری از شرکت ها و ارگان های مختلف هزینه های زیادی را برای خرید اتومبیل پرداخت می کنند. اتومبیل هایی که فقط برای مواقعی خاص از آنها استفاده می شود اما هزینه نگهداری آنها سالانه بسیار زیاد می باشد. سازمان ها، شرکت ها و … به جای صرف این هزینه ها می توانند در مواقعی که به اتومبیل نیاز دارند از خدمات اجاره خودرو استفاده نمایند. این روش هم به صرفه است و هم از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری می کند. به علاوه آنکه می توانند از خودرو های لوکس و گران قیمت استفاده کنند. لازم نیست برای تشریفات از میهمانان خارجی اتومبیل های لوکس خریداری شود. شرکت اجاره خودرو رنتینال اتومبیل های گران قیمت و لوکس جهت تشریفات نیز ارائه می دهد. همچنین اجاره خودرو رنتینال آماده ارائه خدمات ویژه و طولانی مدت به شرکت ها، ارگان ها و … می باشد. با این روش در هزینه های سالانه شرکت ها بسیار صرفه جویی می شود.

اجاره خودرو برای مسافرت

در سال های اخیر مسافرت های گروهی مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است. مردم برای مسافرت های گروهی یا از اتومبیل های شخصی یا از تور های گروهی استفاده می کنند. در هر دو روش هزینه زیادی برای حمل و نقل باید پرداخت نمود. در صورتی که می توان یک ون یا اتوبوس بسته به تعداد نفرات اجاره کرد و به جای آنکه با چند اتومبیل به مسافرت بروید، در یک اتومبیل سفری اوقات خوشی را در کنار دوستانتان بگذرانید. به این ترتیب هزینه حمل و نقل بین گروه تقسیم می شود. اتوبوس ها و ون های شرکت اجاره خودرو رنتینال به سیستم WiFi و تجهیزات سفری مجهز هستند. همچنین رانندگان رنتینال با بسیاری از نقاط گردشگری ایران آشنا می باشند و می توانند تور لیدر شما باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اجاره خودرو ارزان می توانید با کارشناسان ما در شرکت اجاره خودرو رنتینال در ارتباط باشید.