اجاره روزانه پورشه

ممکن است برای هر کس در زندگی پیش بیاید که نیاز به کرایه خودرو داشته باشد. به عنوان مثال برای ماشین عروس می توانید اتومبیل های لوکس اجاره کنید. برخی از اشخاص که به شهر ها یا کشور های دیگر سفر می کنند، می توانند برای سهولت در رفت و آمد و صرفه جویی در وقت و هزینه اتومبیل کرایه کنند.

موسسات اجاره خودرو نظیر رنتینال انواع اتومبیل های سواری و شهری را به مشتریان خود اجاره می دهند. در اجاره خودرو رنتینال انواع ماشین های لوکس و گران قیمت قابل اجاره هستند. در این مقاله سعی داریم تا به معرفی انواع مدل های شرکت خودرو سازی پورشه که در رنتینال اجاره می دهیم، بپردازیم.

شرکت خودروسازی پورشه

شرکت پورشه در سال 1931 میلادی در کشور آلمان تاسیس شد. این شرکت علاوه بر تولید خودرو طراحی اتومبیل بسیاری از کارخانه های خودرو سازی را نیز انجام می دهد. شرکت مرسدس بنز، آئودی، اوپل و … از مشتریان قدیمی پورشه هستند. تقریبا می توان گفت اغلب اتومبیل های تولیدی پورشه، خودرو های گران قیمت و لوکس هستند. در ایران نیز بسیاری از افراد از اتومبیل های پورشه سوار می شوند. اما همانطور که گفته شد اتومبیل های موجود این کارخانه در ایران بسیار گران هستند.

شما عزیزان می توانید برای کرایه ماشین عروس نیز از اتومبیل های پورشه موجود در رنتینال استفاده نمایید. از مدل های موجود پورشه در رنتینال به مل های زیر می توان اشاره نمود.

Porsche Boxster

یکی از خودرو های پر طرفدار شرکت پورشه ، Porsche Boxster است. این خودرو اسپرت و کوپه با سقف کروک می باشد. این مدل از پورشه جوان پسند و مناسب برای اجاره ماشین عروس می باشد. پورشه باکستر های موجود در رنتینال به رنگ های سفید و مشکی موجود هستند. کرایه این خودرو به دلیل دو نفره بودن بدن راننده است.

کرایه ماشین

PORSCHE MACAN

این مدل از پورشه از دسته خودرو های شاسی بلند است. این اتومبیل نیز اسپرت می باشد. در واقع اغلب خودرو های تولیدی این کارخانه اسپورت و جوان پسند هستند. شما می توانید در رنتینال  پورشه ماکان را  روزانه یا ماهانه بدون راننده اجاره نمایید.

کرایه خودرو

PORSCHE PANAMERA

بدون شک پورشه پانامرا برای بسیاری از افراد آشنا است. پورشه پانامرا یک خودرو سدان شهری می باشد و مناسب افرادی است که برای تشریفات فرودگاه به دنبال کرایه خودرو های لوکس می باشند. برای کرایه پورشه پانامرا می توانید به موسسه کرایه خودرو رنتینال مراجعه نمایید. این مدل از پورشه از سه روز تا چند ماه به صورت بدون راننده قابل اجاره می باشد.

کرایه خودرو

به یاد داشته باشید برای کرایه خودرو های بدون راننده باید حداقل سه روز اتومبیل مورد نظرتان را اجاره کنید. همچنین باید حداقل 20 سال سن داشته باشید. داشتن گواهینامه معتبر همراه با چک ضمانت به ارزش خودرو الزامی است.

به شما پیشنهاد می کنیم لذت رانندگی با خودرو های لوکس پورشه را از دست ندهید. نرخ کرایه خودرو های پورشه در رنتینال نسبت به دیگر موسسات اجاره خودرو بسیار ارزان تر می باشد. همچنین سفارت خانه ها، ارگان های مختلفی و شرکت های خصوصی می توانند برای تشریفات خود از خودرو های پورشه رنتینال استفاده کنند که در این صورت تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته ایم.

همچنین شما عزیزان می توانید برای برگزاری مراسم عروسی خود به صورت باشکوه از پورشه باکستر استفاده کنید.