اجاره مزدا 3

اجاره مزدا 3 Mazda

روزانه  : 750.000  تومان

اجاره مزدا 3

اجاره مزدا 3

مزدا 3 2022 یک خودروی جمع و جور است که به خاطر فضای داخلی با احساس برتر، هندلینگ اسپورت و ظاهر شیک خود شناخته شده است. در سال 2021، مزدا دو موتور را برای تکمیل مزدا 3 معرفی کرد: یک موتور 2.0 لیتری برای جذاب‌تر کردن قیمت پایه و یک موتور 2.5 لیتری توربو قدرتمند برای کسانی که خواهان عملکرد برتر کلاس هستند. و همچنان موتور سطح متوسط ​​جامد را ارائه می دهد، یک موتور 2.5 لیتری غیر توربو. به عنوان یک امتیاز برای خریدارانی که در آب و هوای سرد و مرطوب زندگی می کنند، مزدا 3 حتی با سیستم چهار چرخ متحرک نیز در دسترس است.

اجاره خودرو تهران چند مدل رقیب وجود دارد که ارزش بررسی را دارند. سیویک هوندا برای سال 2022 بازطراحی شده است و مانند مزدا در دو فرم سدان و هاچ بک موجود است. ما همچنین به هیوندای النترا و کیا فورته نمرات بالایی می دهیم. برای خواندن دیدگاه کامل تیم آزمایشی ما در مورد مزدا 3 و کمک به شما در تصمیم گیری اینکه کدام سدان کوچک یا هاچ بک برای شما بهترین است، رتبه تخصصی ما را بررسی کنید.

زندگی با آن چگونه است؟
تیم تحریریه ما یک سدان مزدا 3 را به مدت یک سال آزمایش کرد. ما تحت تأثیر قابلیت اطمینان و فضای داخلی مجلل آن قرار گرفتیم، اما عملکرد کمی بیشتر از موتور 2.5 لیتری معمولی می خواستیم. می‌توانید همه تجربیات ما را در تست بلندمدت مزدا 3 2020 بخوانید. توجه داشته باشید که در حالی که ما یک خودروی 2020 را آزمایش کردیم، تقریباً تمام مشاهدات ما در مورد مزدا 3 2022 نیز صدق می کند.