اجاره هیوندای اکسنت

اجاره هیوندای اکسنت Hyundai Accent

روزانه  :1.100.000 تومان

اجاره هیوندای اکسنت

اجاره هیوندای اکسنت

اجاره خودرو لوکس هیوندای اکسنت یک سدان کامپکت با قیمت جذاب برای خریدارانی است که مقرون به صرفه هستند و ارزش را بر اندازه ترجیح می دهند. فضای داخلی ساده اما با سلیقه طراحی شده و راحت است و صندوق عقب 13.7 فوت مکعبی بزرگتر از آنچه روی کاغذ به نظر می رسد به نظر می رسد. موتور چهار سیلندر 120 اسب بخاری Accent عملکرد چندانی ندارد و گیربکس دستی فقط در مدل پایه موجود است (تریم های بالاتر دارای CVT هستند)، اما دارای هندلینگ زیرک، فرمان ارتباطی است و تا 41 مایل بر کیلوگرم در بزرگراه باز می گردد. . مدل های پایه دارای صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی 5 اینچی هستند و برخلاف هیوندای های بزرگتر، Accent از ویژگی های ایمنی فعال صرف نظر می کند.

هیوندای اکسنت یک مدل سدان ساب کامپکت است که توسط شرکت هیوندای موتور تولید شده است. اکسنت که در حال حاضر کوچک‌ترین و ارزان‌ترین خودرو در کاتالوگ خودروهای هیوندای است، قیمت و اندازه‌ای کمتر از سدان کامپکت هیوندای الانترا دارد.

هیوندای اکسنت برای اولین بار در سال 1994 معرفی شد (مخفف «خودروی کامپکت پیشرفته فناوری جدید دوران ساز») به عنوان جایگزینی برای مدل خروجی هیوندای اکسل تبلیغ شد. با این حال، نسل اول اکسنت هنوز در برخی بازارها به عنوان اکسل شناخته می شد. علاوه بر این، اکسنت در طول عمر خود با مارک ها و پلاک های مختلف در خارج از کشور فروخته شده است، از جمله دوج بریسا، هیوندای بریو و هیوندای سولاریس. از نسل دوم خود، اکسنت نیز به طور انحصاری به عنوان Verna در خانه خود در کره جنوبی فروخته می شود.

هیوندای اکسنت در حال حاضر در نسل پنجم خود به عنوان یک خودروی کوچک مقرون به صرفه و قابل اعتماد باقی می ماند. برجسته ترین رقبای آن هنوز در بازار ایالات متحده شامل کیا ریو، میتسوبیشی میراژ و نیسان ورسا هستند.