رنت ماشین تهران

اجاره ولوو XC60

روزانه :3.500.000 تومان

رنت ماشین تهران

اجاره ولوو XC60

خودروهای سری ولوو بسیار محدود و کم هستن داخل ایران اما بسیار ماشین های پرقدرت و لوکس میباشد

رنت ماشین تهران ولوو میتوانید در سایت مشاهده کنید.

برای سال 2022، کراس اوور پنج سرنشین ولوو XC60 وارد پنجمین سال مدل نسل فعلی خود می شود. این یک راه شیک، راحت و شیک برای حمل و نقل مردم و کالاها از طریق حومه های پردرآمد است. با این حال، امسال، برخی تغییرات جدید و مهم، ویژگی پیشرانه هیبریدی پلاگین رده بالای آن را تغییر داده و آن را بسیار الکتریکی تر می کند.

این خودروساز سوئدی اهداف تهاجمی را برای خودروهای برقی و برقی در نظر گرفته است: می گوید نیمی از فروش آن تا سال 2025 با باتری برقی خواهد بود و کل خط تولید آن تا سال 2030 فقط برقی خواهد بود – البته دیگر از موتورهای احتراقی خبری نیست. این یک تغییر بزرگ در هشت سال گذشته است، زیرا ولوو اکنون تنها دو مدل الکتریکی خالص دارد، XC40 Recharge و برادر فست‌بک خود، C40 Recharge.

اما این تنها خودروهایی نیستند که با دوشاخه می‌فروشد. امسال، پنج مدل هیبریدی پلاگین آن (با نام پیشرانه T8) سیستم محرک ارتقا یافته ای دریافت می کنند که تقریباً قدرت و برد فقط الکتریکی آنها را دو برابر می کند. این خودروها «هیبریدهای جاده‌ای» باقی می‌مانند، به این معنی که یک موتور بنزینی به چرخ‌های جلو نیرو می‌دهد در حالی که چرخ‌های عقب توسط یک موتور الکتریکی به حرکت در می‌آیند، اما آب بیشتری در آن جریان دارد.

اجاره خودرو ارزان تهران ولوو

اجاره خودرو ارزان تهران یکی از مزایای رنتینال میباشد که تهرانی های عزیز میتوانند با مراجعه به سایت و ارتباط با کارشناسان بهترین خودروی خود را برای اجاره انتخاب نمایند.