اجاره ماشین لوکس

اجاره کیا سراتو نیو Kia Cerato

یک ماه  : 28.000.000  تومان

17 روز  : 20.000.000  تومان

اجاره ماشین لوکس

اجاره کیا سراتو نیو Kia Cerato

کیا سراتو برای مدل سال 2021 با برخی از عناصر طراحی جدید، ویژگی های ایمنی و لوگوی کاملاً جدید به روز شده است.
این سراتو جدید یک نسخه فیس لیفت شده از ماشین اصلی 2018 است و به روز رسانی های بسیار گسترده ای را هم در داخل و هم در خارج دریافت کرده است.

اولین آن لوگوی کاملا جدید کیا است. این روزها تغییر نام تجاری بسیار رواج به نظر می رسد، زیرا برندها و لوگوهای فرعی جدید برای همه چیز از Cupra گرفته تا Polestar در سراسر جهان ظاهر می شوند.

کیا اوایل سال جاری با لوگوی بازطراحی شده جدید خود به این حزب پیوست و سراتو اولین خودرویی است که با آن در خارج از کره به فروش می رسد.

اجاره ماشین لوکس خدمات بی نظیر رنتینال میباشد.

برای پیشگفتار بقیه این بررسی، باید بیان کرد که سطح تریم مورد نظر، مشخصات GT Line است که خودروی آزمایشی ما بوده و این بررسی بر اساس آن چه خواهد بود.

مشخصات GT Line شامل تمام ویژگی‌های آرایشی و کاربردی است که شما می‌خواهید و صراحتاً به آن نیاز دارید.

در نمای بیرونی، این سراتو جدید دارای جلوپنجره جلوی دماغه ببری جدید، لبه های کناری جدید، رینگ های آلیاژی 17 اینچی و چراغ های LED سر و عقب است. این خودرو همچنان ظاهر و استایل متمایز سراتو را حفظ کرده و در عین حال رنگ‌های جدیدی را دریافت کرده و ظاهری ظریف دارد.

اجاره خودرو ارزان در تهران کیا سراتو

با این حال، در داخل خودرو، قسمت عمده ای از تغییرات ایجاد شده است. اجاره خودرو ارزان تهران سراتو دارای یک فضای داخلی کاملاً ساخته شده است که آن را کاملاً به دنیای مدرن می آورد.

سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی جدید با Apple CarPlay و Android Auto، فرمان چند منظوره، شارژ بی سیم، بازخوانی اطلاعات دیجیتال در دسته سنج و صندلی های حافظه الکتریکی برای راننده وجود دارد.

البته بهترین ویژگی که می‌توان در ماشین قرار داد، صندلی‌های دارای گرمکن و تهویه نیز وجود دارد.