اجاره کیا سراتو وارداتی

اجاره کیا سراتو وارداتی Imported Cerato

روزانه  : 500.000  تومان

اجاره کیا سراتو وارداتی

اجاره کیا سراتو وارداتی

کیا سراتو جدید به راحتی در بین سه مدل برتر کیا فروخته شده در سطح جهانی جای می گیرد و از منظر فروش پیشروترین مدل کیا غیر SUV است. مدلی که ما مورد بررسی قرار دادیم، حداکثر برد مطلق بود، که کاملاً از سطح پایه کیا اسپورتیج که اخیراً از آن لذت برده بودیم، فاصله داشت. در حال حاضر ما کاملاً به طعم شراره کره جنوبی عادت کرده بودیم.

اجاره ماشین تهران کیا نمای بیرونی به گونه‌ای طراحی شده است که بخشی از یک خودروی اسپورت را بدون ضربه‌های غیرضروری که سایر مدل‌های اسپورت مانند Civic Type-R به نمایش می‌گذارند، زیبا کرده است. پیشرفت‌ها شامل چراغ‌های جلو و عقب LED جدید و همچنین چراغ‌های روشنایی در روز است. جلوپنجره در حال حاضر دارای لهجه‌های قرمز است و قسمت عقب با یک راه‌اندازی دوگانه اگزوز اسپورت شده است.

جدیدترین مدل‌های سراتو اکنون لوگوی جدید و مدرن کیا را دریافت می‌کنند که نماد عصر جدیدی برای این برند است. تفسیر مدرن نشان بالای جلوپنجره بازطراحی شده با امضای «بینی ببر» قرار دارد که اکنون تا لبه هر چراغ امتداد دارد.

جلویی پر از خطوط روان است که با چراغ‌های LED باریک‌تر جدید بهبود یافته‌اند. همچنین یک آرایه چراغ‌های روز LED شش نواری خیره‌کننده و ورودی پایین‌تر اسپرت جدید طراحی شده است.

سیستم تعلیق کاملاً مستقل و تنظیم شده ورزشی حالتی پویا اضافه می کند و روی چرخ های آلیاژی 18 اینچی با تایرهای میشلین پایلوت اسپورت قرار می گیرد. این چرخ‌ها به طور متفکرانه‌ای با کلاه مرکزی قرمز رنگی تزئین شده‌اند که شبیه چیزی است که ممکن است در یک مسیر مسابقه ببینید.