قوانین اجاره خودرو با راننده

قوانین اجاره خودرو با راننده

یکی از خدمات فوق العاده کارآمدی که اکثر شرکت های اجاره خودروی معتبر مانند شرکت رنتینال ارائه می دهند، اجاره خودرو با راننده است. کرایه ماشین در تهران با راننده دارای قوانینی می باشد که در ادامه مطلب به معرفی این قوانین برای اجاره خودرو و نکات فنی اجاره خودرو با راننده بپردازیم.

قوانین اجاره خودرو با راننده

اجاره خودروهای تشریفاتی با راننده برای رویداد ها و همایش ها:

گاهی اوقات برای یک رخداد و یا ایونت خاصی و حتی استقبال از یک شریک تجاری، احتیاج به یک خودروی لوکس اجاره ای خواهید داشت اما در چنین شرایطی رانندگی با چنین خودرویی برای استقبال کاری پسندیده نیست و معمولا افراد در چنین شرایطی به دنبال کرایه خودرو در تهران با راننده خواهند رفت.

اجاره خودرو با راننده برای شرکت ها و ارگان های مختلف دولتی و خصوصی:

گاهی اوقات کمپانی ها و ارگان های دولتی و خصوصی برای جابجابی مسافران و شرکای خود که معمولاافرادی رده بالا یا افراد خارجی هستند احتیاج به کرایه خودرو با راننده پیدا خواهند نمود.
معمولا در چنین شرایطی برای احترام به فرد و اشخاص خارجی ای که برای قرارداد بستن به شرکت مراجعه می کنند، بهترین اجاره خودرو لوکس با راننده از شرکتی معتبر و قابل اعتماد مانند شرکت رنتینال می باشد.

اجاره خودرو با راننده برای مراسمات گوناگون و جشن ها:

یکی دیگر از کاربرد های کرایه ماشین با راننده، در جشن ها و مراسمات گوناگونی مانند جشن عروسی است. در اکثر مواقع افراد در جشن عروسی خود به دنبال اجاره ی خودروهای گران قیمت و لوکس هستند اما بسیاری به دلیل دغدغه ی امکان آسیب رسیدن به خودروهای لوکس از این کار امتناع می کنند. در چنین شرایطی اجاره ی خودروهای لوکس با راننده به کمک این افراد خواهد آمد.

اجاره خودرو با راننده برای کارهای شخصی:

برای همه ی ما ممکن است بارها پیش آمده باشد که در شرایط خاصی نیاز به اجاره ی خودروی لوکس به همراه با راننده خوش برخورد و وقت شناس برای انجام کارهای شخصی داشته ایم. در این گونه زمان ها بهترین کار، اجاره ماشین در تهران ساعتی با راننده از یک شرکت معتبر مانند شرکت رنتینال می باشد. شما تنها باید نوع خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید و به شرکت اجاره ی خودروی رنتینال مراجعه نمایید. پس از انجام هماهنگی های لازم، راننده با خودروی انتخابی شما در ساعت مقرر در محل شما منتظر شما خواهد بود و می توانید بدون داشتن دغدغه در مورد ترافیک، پیدا کردن مسیر یا پیدا کردن جای پارک به کارهای شخصی و روزانه خود بپردازید.

اجاره خودرو با راننده برای مسافران و گردشگران خارجی:

بسیاری از توریست ها و مسافران خارجی که وارد کشور ما ایران می شوند برای گشت و گذار مکان های گردشگری ، زیارت اماکن متبرکه ، خرید ، انجام امور درمانی و پزشکی و… احتیاج به خودرهایی با راننده خواهند داشت. اجاره ماشین با راننده به آن ها این امکان را می دهد که در آرامش و بدون دغدغه به انجام امور خود برسند.

 

اجاره خودرو با راننده شرکت رنتینال

مدارک موردنیاز برای اجاره خودرو در شرکت رنتینال:

  • ارائه ی کارت شناسایی معتبر از سوی افراد
  • پرداخت پیش پرداختی برای اجاره خودرو با راننده بر اساس مدت زمان مورد نظر برای اجاره خودرو و قیمت اجاره خودرو با راننده تعیین شده از سوی شرکت
  • هماهنگی ساعت و روز اجاره ماشین با راننده با شرکت رنتینال

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک مورد نیاز اجاره خودرو اینجا کلیک کنید.

مراحل اجاره خودرو با راننده رنتینال:

  1. نوع خودرو اجاره ای مورد نظر خود را انتخاب نمایید .
  2. تعداد روز و مقدار ساعت اجاره خودرو رنتینال با راننده را با شرکت رنتینال هماهنگ کنید.
  3.  تاریخ و روز مورد نظر برای دریافت خودرو با راننده را با شرکت رنتینال هماهنگ کنید.
  4. آدرس دقیق را با شرکت رنتینال هماهنگ کنید.
  5. با راننده بودن اتومبیل کرایه و یا بی راننده بودن خودرو اجاره ای را مشخص کنید.
  6. مبلغ تعیین شده از سوی شرکت رنتینال و مدارک را به شرکت رنتینال ارائه نمایید.
  7.  قرارداد تعیین شده از سوی شرکت را با شرایط خود بررسی و سپس امضا نمایید.

اجاره خودرو با راننده شرکت رنتینال:

همانطور که در این مطلب اشاره کردیم، ممکن است در بسیاری از کارها احتیاج به اجاره خودرو با راننده پیدا نماییم. در چین شرایطی مجموعه ی رنتینال یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های اجاره ی خودرو با راننده و اجاره خودرو در تهران است که می تواند به شما کمک زیادی کند.
مجموعه رنتینال دارای راننده ها و کادری آموزش دیده است که برای شرایط و موقعیت‌های مختلف، برای خدمت رسانی به شما توسط مجموعه اجاره ی خودروی رنتینال در نظر گرفته شده اند.