اجاره ماشین

قیمت اجاره ماشین عروس در تهران

مراسم عروسی و ازدواج یکی از مهمترین اتفاقات زندگی هر فردی است. به همین دلیل مردم همیشه می کوشند بهترین و به یادماندنی ترین مراسم را برگزار کنند. ملزومات مراسم عروسی بسیار زیاد می باشد و برای رسیدگی به آنها باید یک برنامه کلی ترتیب داد.

مراسم شما چه کوچک و چه بزرگ باشد باید برخی از موارد را در آن رعایت کنید. مراسم ازدواج به هر صورتی که باشد باید با شکوه برگزار گردد. حتی برخی مواقع مراسم های ساده و کم جمعیت بسیار با شکوه تر از مراسم های بزرگ و پر تجملات برگزار می شود.

دسته گل عروس، لباس عروس و داماد و ماشین عروس از مهم ترین ملزومات مراسم ازدواج می باشد. هدف از برگزاری مراسم ازدواج تشکیل یک زندگی است. شما می توانید مراسم خود را ساده اما با شکوه برگزار کنید تا همیشه در یادها بماند.

فیلم برداری و عکاسی در روز عروسی بسیار مهم می باشد. به همین دلیل فیلم بردار و عکاس باید سعی کنند بهترین ها را در فیلم ها و عکس ها ضبط کنند. ماشین عروس و دسته گل عروس نیز یکی از مواردی است که در فیلم و عکس عروسی به خوبی جلوه می کند.

اجاره ماشین عروس

ماشین عروس

نمی توان گفت همه افراد از اتومبیل های لوکس و گران قیمت باید در مراسم خود استفاده کنند چرا که قیمت خرید این اتومبیل ها در بسیاری از مواقع با قیمت یک واحد مسکونی برابری می کند و در این اوضاع اقتصادی باید هزینه ها را به حداقل رساند.

اما سوار شدن و تجربه رانندگی با اتومبیل های آخرین سیستم و لوکس آرزوی بسیاری از افراد است. و چه بهتر که این تجربه در بهترین شب زندگی کسب شود.

اجاره ماشین عروس

اگر اتومبیل لوکس و گران قیمت ندارید به هیچ عنوان نگران نباشید. شما می توانید، اتومبیل دلخواه تان را برای یک شب یا بیشتر اجاره کنید. بسیاری از افراد اتومبیل ها را برای چند روز اجاره می کنند تا با همان خودرو به ماه عسل نیز بروند.

شما می توانید هر خودرویی را بخواهید با هر رنگی از مجموعه رنتینال اجاره کنید. به یاد داشته باشید ماشین عروس به خوبی در فیلم عروسی جلوه می کند، سال ها بعد که فیلم عروسی خود را می بینید حتما از آن لذت خواهید برد.

گل آرایی ماشین عروس

تزیین ماشین عروس و گل آرایی آن نیز بر عهده ما خواهد بود. در مجموعه رنتینال سعی شده است طراحی و دیزاین ماشین عروس بر اساس آخرین متد ها و الگو های اروپایی انجام شود. علاوه بر ماشین عروس، تهیه و آماده سازی دسته گل عروس نیز انجام می شود.

اجاره خودرو

در گذشته داماد مجبور بود از ساعات ابتدایی روز به گل فروشی و کارواش مراجعه کند و ساعات زیادی از وقت او تلف می شد. اما با اجاره خودرو از رنتینال، ماشین عروس خود را آماده و گل زده در هر ساعتی از روز که بخواهید تحویل خواهید گرفت.

قیمت اجاره ماشین عروس و شرایط آن

نرخ اجاره ماشین عروس به عوامل زیر بستگی دارد:

  • اجاره اتومبیل با راننده یا بدون راننده
  • مدت زمان اجاره
  • نوع و مدل اتومبیل مورد نظر
  • اجاره برای داخل یا خارج شهر
  • نوع گل آرایی ماشین عروس و دسته گل

برای کرایه ماشین عروس نیاز به چک ضمانت دارید. در صورت عدم ارائه چک ضمانت می توانید ماشین عروس با راننده اجاره کنید. اینگونه هم مبلغ کمتری برای اجاره پرداخت می کنید و هم نیازی به ارائه چک ضمانت نیست.

اجاره ماشین عروس با راننده برای افرادی که گواهینامه رانندگی ندارند یا از رانندگی با اتومبیل های مدل بالا هراس دارند، مناسب می باشد. در این صورت می توانید از تمام ساعات مراسم خود لذت ببرید و هیچ نگرانی در ارتباط با اتومبیل اجاره شده نداشته باشید.

حداکثر ساعتی که بابت آن نرخ کرایه را پرداخت می کنید برای 15 ساعت می باشد. و بعد از آن باید نرخ اضافی بپردازید. توجه داشته باشید نرخ هایی که در سایت اعلام شده است فقط برای داخل تهران می باشد و برای اطراف تهران و حومه شهر باید مازاد آن را پرداخت نمایید.

نرخ تمامی اتومبیل هایی که در موسسات اجاره خودرو، اجاره داده می شوند، بدون بنزین می باشد و لازم است مشتری هزینه بنزین را جداگانه پرداخت نماید.

تمامی مسئولیت اجاره ماشین عروس با راننده، بر عهده راننده آن می باشد و مشتری فقط موظف به پرداخت نرخ کرایه است.

برای اجاره ماشین عروس بدون راننده نیاز به ارائه چک ضمانت به ارزش اتومبیل کرایه شده است. همچنین در مدتی که اتومبیل در اختیار شما می باشد، نماینده رنتینال در اتومبیلی دیگر همراه شما خواهد بود، بعد از تحویل خودرو به این شخص چک ضمانت نیز باز می گردد.

قیمت اجاره ماشین عروس در موسسه اجاره خودرو رنتینال بر اساس نرخ اعلام شده توسط اتحادیه می باشد. ما در رنتینال می کوشیم تا در برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم تان نقش کوچکی داشته باشیم.