پرفروش ترین ماشین های سال 2019

در سال گذشته خودروهای زیادی وارد بازار خودرو در جهان شدند که هرکدام از این خودروها دارای قابلیت های خاصی بودند که همین قابلیت ها موجب تمایز آن ها با یکدیگر شد.
در این مقاله قصد داریم شما را با پرفروش ترین و بهترین خودروهای سال 2019 آشنا کنیم و با شما دلیل محبوبیت این خودروها را بررسی نماییم .پیشنهاد می کنیم تا آخر این مطلب با ما همراه باشید…

چه مواردی به محبوبیت یک خودرو کمک میکند؟

• قدرت موتور
• قیمت منطقی
• امکانات هوشمند
• ایمنی بالا
• خدمات پس از فروش
• طراحی زیبا
• آپشن‌های کاربردی
• تبلیغات مناسب
• فروش‌های ویژه

پرفروش ترین خودروی دنیا در سال 2019:

1-تویوتا کرولا10

تویوتا کرولا یکی از خودروهای پرفروش در 10سال گذشته تا به حال می باشد و از سال 2010 تا به حال هرساله در صدر جدول پرفروش ها قرار داشته است.
این سدان محبوب دارای طراحی بسیار زیبا و قیمتی بسیار منطقی با توجه به امکاناتی که دارد می باشد.

تعداد فروش در سال: ۳۰۴.۸۵۰ نسخه
قیمت پایه خودرو: ۱۹ هزار و ۴۵۰ دلار

2- پیکاپ سری F شرکت فورد

پیکاپ سری F شرکت فورد، جزء خودروهای شاسی بلندی می باشد که در طول 45 سال گذشته توانسته در بازار آمریکای شمالی به محبوبیت زیادی دست پیدا کند و همچنین در بازار جهانی از سال 2016 تاکنون همواره جایگاه دومین خودروی پرفروش جهان را حفظ کند.

تعداد فروش در سال: ۲۴۱.۳۳۸ نسخه
قیمت پایه خودرو: ۲۵ هزار دلار


3- تویوتا راوفور

سومین خودروی پرفروش دنیا در سال 2019، تویوتا راوفور می باشد. در سال گذشته شرکت تویوتا موفق به فروش بیش از 931 هزار نمونه از مدل راوفور شده که 11.7 درصد افزایش نسبت به سال قبل را نشان می‌دهد.
این خودروی شاسی بلند دارای قیمت منطقی و کیفیت بالایی می باشد و همچنین نسبت به سایر ماشین های شاسی بلند، طراحی زیبایی نیز دارد.

تعداد فروش در سال: ۴۴۸.۰۷۱ نسخه
قیمت پایه خودرو: ۲۵ هزار و ۸۵۰ دلار

4و5- هوندا سیویک و هوندا CR-V

جایگاه چهارم و پنجم این فهرست را به ترتیب دو خودروی سیویک و سی آر ۷ شرکت خودروسازی هوندا کسب کرده اند که هر دوی آن ها توانسته اند فروش خود را در سال گذشته به ۷۰۰ هزار عدد افزایش دهند.

هوندا سیویک
تعداد فروش در سال: ۳۲۵.۶۵۰ نسخه
قیمت پایه خودرو: ۱۹ هزار و ۷۵۰ دلار

هوندا CR-V
تعداد فروش در سال: ۳۸۴.۱۶۸ نسخه
قیمت پایه خودرو: ۲۵ هزار و ۳۴۰ دلار

6- تیگوان فولکس واگن

ششمین خودرو محبوب دنیا، تیگوان شرکت خودروسازی فولکس واگن است. این ماشین در سال ۲۰۱۹ توانسته است فروش خود را تا ۶۱۲ هزار عدد بالا ببرد.

7- پیکاپ رم

هفتیمن خودروی محبوب دنیا، وانت های پیکاپ رم می باشند. این خودروها توانسته اند فروش خود را در سال ۲۰۱۹ تا ۶۰۰ هزار عدد بالا بردند.

تعداد فروش در سال: ۶۳۳.۶۹۴ نسخه
قیمت پایه خودرو: ۳۲ هزار دلار


8- تویوتا کمری

هشتیمن خودروی پرفروش دنیا، یکی دیگر از خودروهای شرکت ژاپنی تویوتا می باشد؛ تویوتا کمری جدید این کمپانی در سال ۲۰۱۹ توانسته است فروش خود را به ۵۸۲ هزار عدد برساند.

تعداد فروش در سال: ۳۳۶.۹۷۸ نسخه
قیمت پایه خودرو: ۲۴ هزار و ۷۶۵ دلار

9و10-گلف و پولو فولکس واگن

جایگاه نهم و دهم این فهرست متعلق به دو خودرو کمپانی خودروسازی فولکس واگن است؛ خودرو گلف این کمپانی با ۵۷۷ هزار عدد فروش در سال ۲۰۱۹ در جایگاه نهم این فهرست و خودرو پولو این کمپانی با ۵۰۱ هزار عدد فروش در جایگاه دهم این فهرست قرار گرفته اند.

خودروهای پرفروش 2019 در معروف ترین کشورهای دنیا:

پرفروش ترین خودروها در چین:

در لیست پرفروش ترین خودروها در کشور چین، خودروی چینی وولینگ هنگ گوانگ محبوب ترین خودروی چینی میباشد و در بین خودروهای خارجی، خودروی فولکس واگن مدل لاویدا محبوب ترین و پرفروش ترین خودرو در کشور چین به حساب می آید.

پرفروش ترین خودروها در آمریکا:

یکی از محبوب ترین خودروها در آمریکا ، خودروی فورد سری اف است. پس از فورد، خودروهای پیکاپ، به ترتیب تویوتا راو 4 و هوندا سی آر وی در رتبه چهارم و پنجم قرار دارند.

پرفروش ترین خودروها در ژاپن:

ژاپنی ها مردمانی هستند که از اکثرا از تولیدات داخلی خود استفاده می کنند. پرفروش ترین خودرو در سال گذشته میلادی در ژاپن، هوندا مدل آن باکس بوده است. هوندا آن باکس یک خودروی شهری است که توسط شرکت هوندا در سال 2011 به بازار ژاپن عرضه شد. در جایگاه دوم، خودروی نیسان دایز و در رتبه سوم خودرو سوزوکی اسپاشیا قرار دارند.

پرفروش ترین خودرو در آلمان:

برعکس تصورات ما،آلمانی ها اغلب از ماشین های بی ام و استفاده نمی کنند. با توجه به آمار، پر فروش ترین خودرو سال اخیر در آلمان فولکس واگن گلف است. این خودرو به اسم خودروی خانوادگی کوچک شناخته می شود، یکی از پرفروش ترین ها نیز در اروپا به حساب می آید.

پرفروش ترین خودرو در هند:

پرفروش ترین خودرو در سال 2019، خودروی سوزوکی مدل مروتی آلدو است که با ازدست دادن جایگاه اولی خود در لیست پرفروش ترین های سال گذشته، امسال به صدر لیست صعود یافت.

نکته جالب لیست پر فروش ترین خودروها در هند، به ما نشان می دهد که سه رتبه اولی این لیست از آن شرکت ژاپنی سوزوکی است و پس از آن در جایگاه چهارم خودرو هوندا آی 20 قرار دارد.

پرفروش ترین خودرو در انگلیس:

پرطرفدارترین خودرو انگلیس در سال 2019، خودروی فورد مدل فیستا بود که نسبت به سال گذشته 18.8 درصد رشد فروش داشته است. در رتبه دوم نیز شرکت فورد با مدل فورد فوکوس توانست خود را به بالای جدول برساند در حالیکه خودروی آلمانی مرسدس کلاس آ به رتبه ششم نزول پیدا کرد.

پرفروش ترین خودرو در فرانسه:

پر فروش ترین خودرو در سال گذشته در فرانسه، خودروی داخلی رنو اعلام شد. به عبارت دیگر خودرو رنو مدل کلیو و سیترون مدل سی 3 به ترتیب اول و دوم شدند.

پرفروش ترین خودرو در ایتالیا:

خودروی فیات مدل پاندا برای هفتمین سال مجددا بعنوان خودرو محبوب ایتالیایی ها شناخته شد. این خودرو بعنوان بهترین مدل خودرو شهری در ایتالیا معروف است. رتبه دوم، خودرو لانچیا اپسیلون ایتالیایی است که بسیای از خریداران این مدل خانم ها هستند و توانسته است نسبت به سال گذشته یک مرتبه جایگاه خود را ترقی دهد.
.
کلام آخر:
تولید خودرو در جهان یکی از مهم ترین صنعت ها می باشد که نیازمند به روزرسانی و ساخت مداوم با توجه به پیشرفت علم می باشد. هرساله لیستی از پرفروش ترین خودروهای جهان منتشر می شود که این لیست با توجه به نظرات مردمی جمع آوری شده است.در این مطلب ما به معرفی پرفروش ترین خودروهای دنیا و پرفروش ترین خودروها درسایر نقاط جهان پرداختیم…

Tags: , , , , , ,