اجاره خودرو تهران

اجاره پورشه پانامرا

روزانه :8.000.000 تومان

 

درباره پورشه پانامرا

پورشه پانامرا یک خودروی لوکس متوسط/فول (قطع E/F در اروپا) است که توسط شرکت خودروسازی آلمانی پورشه تولید می‌شود. این موتور جلو است و دارای طرح دیفرانسیل عقب است و نسخه های تمام چرخ متحرک نیز موجود است.

نسخه تولیدی پورشه پانامرا در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شانگهای در شانگهای چین در آوریل 2009 رونمایی شد.[4] در سال 2011 نسخه های هیبریدی و دیزلی عرضه شد. در آوریل 2013، یک فیس لیفت به پانامرا اعلام شد، که اولین بار آن را در نمایشگاه خودرو شانگهای انجام داد. یک نسخه هیبریدی پلاگین، Panamera S E-Hybrid، در نوامبر 2013 در بازار ایالات متحده عرضه شد.[6] محدوده پانامرا در سال 2016 طراحی مجددی دریافت کرد.

نام پانامرا، مانند دودمان پورشه کاررا، از نژاد کاررا پانامریکانا گرفته شده است. پانامرا به طور کلی به عنوان میوه مورد انتظار خودروی مفهومی 989 پورشه از اواخر دهه 1980 در نظر گرفته می شود.

پانامرا مانند شاسی بلند پورشه کاین (که به پرفروش‌ترین خودروی این برند تبدیل شده است)، بسیاری از متخصصان پورشه را ناراحت کرد، زیرا به عنوان تلاشی برای گسترش جذابیت پورشه فراتر از طرفداران سخت‌کوش تلقی می‌شد. پانامرا برخلاف پیشنهادات این شرکت، به ویژه خودروهای اسپرت دو درب عقب سبک آن مانند 911 عمل کرد. از سوی دیگر، پانامرا یک خودروی لوکس با اندازه کامل به حساب می‌آید که وزن آن نزدیک به 4000 پوند (1800 کیلوگرم) است. چهار در و موتور آن در جلو نصب شده است. ظاهر پانامرا با کاپوت بلند و دریچه عقب شباهت به یک 911 کشیده دارد. 911 دارای فضای داخلی کمی است، زیرا روی عملکرد خام متمرکز شده است، در حالی که پانامرا دارای فضای داخلی مجلل مملو از امکانات فنی مدرن و تودوزی چرمی گران قیمت است.

اجاره خودرو پورشه پانامرا در رنتینال

شما میتوانید انواع خودرو پورشه را از مجموعه رنتینال اجاره کنید. خدمات اجاره خودرو تهران رنتینال در تمامی نقاط تهران انجام میشود میتوانید با کارشناسان ما برای اجاره خودرو در ارتباط باشید.

شرایط اجاره خودرو در رنتینال

  1.  یکی از شرایط مهم برای اجاره ی خودرو در تهران بدون راننده دارا بودن حداقل سن 20 سال برای مشتری و دارا بودن گواهینامه معتبر فرد با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه می باشد.
  2.  همراه داشتن کارت ملی
  3.  همراه داشتن گواهینامه
  4.  گواهی معتبر اشتغال به کار(فیش حقوقی حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء ، دفترچه تامین اجتماعی و…)
  5.  آدرس محل سکونت مشتری
  6.  یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو کاملا معتبر
  7.  پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.
  8.  پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی که این رقم معمولا با توجه به نوع خودرو ی اجاره ای متفاوت می باشد. توجه داشته باشید مبلغ ودیعه نقدی در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

همچنین میتوانید از خدمات اجاره خودرو ارزان تهران به مراجعه به سایت استفاده کنید و از قیمت ها مطلع شوید