اجاره خودرو ارزان در تهران

اجاره خودرو با قیمت ارزان دلخواه بسیاری از افراد می باشد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای مواقعی نیاز به اجاره ماشین داشته باشید. که این مورد بیشتر در شب عروسی پیش می آید. اما متاسفانه اجاره خودرو های گران قیمت و لوکس بسیار زیاد می باشد.

اجاره ماشین ارزان در تهران

تجربه و لذت رانندگی با اتومبیل های لوکس آرزوی اغلب مردم است. خوشبختانه چند سالی است که شرکت های رنت ماشین یا همان اجاره اتومبیل در سطح کشور تاسیس شده اند. این قبیل شرکت ها و موسسات کرایه خودرو در گذشته بیشتر در جزیره کیش وجود داشتند اما امروزه در بسیاری از شهر ها نیز دایر هستند. شرکت های اجاره ماشین در قبال دریافت مبالغ مختلفی خودرو های خود را با سرنشین یا بدون سرنشین با شرایطی خاص به متقاضیان اجاره می دهند.

شرکت اجاره خودرو رنتینال نیز یک موسسه اجاره ماشین در تهران می باشد که در سال های گذشته توانسته است با اجاره اتومبیل به بسیاری از مردم، نام نیکی از خود به جا بگذارد. اجاره ماشین در رنتینال نسبت به سایر موسسات کرایه خودرو در تهران ارزان تر می باشد.

خدمات رنتینال

در رنتینال بیش از 50 مدل اتومبیل جهت اجاره به مشتریان وجود دارد. اجاره تمامی اتومبیل ها نسبت به مدل های مشابه در سایر شرکت ها قیمت کمتری دارد. خدماتی که در رنتینال ارائه می شود، به قرار زیر است:

  • اجاره خودرو با سر نشین
  • اجاره خودرو بدون سر نشین
  • اجاره ون
  • اجاره اتوموبیل در شهرستان
  • اجاره خودرو های تشریفات
  • اجاره بالن
  • اجاره ماشین عروس

خدمات قابل ارائه در رنتینال بسیار گسترده می باشد. مشتریان این مجموعه تنها مردم و اشخاص نیستند. رنتینال در پروژه های سینمایی نیز حضور پر رنگی داشته است. از اتومبیل های رنتینال در سریال های شهرزاد، عاشقانه ها و رقص روی شیشه و همچنین فیلم های سینمایی زاپاس و بادیگارد استفاده شده است.

همچنین رنتینال در کنار کرایه خودرو برای ماشین عروس، خدمات گل زدن به ماشین عروس و تهیه دسته گل عروس را نیز انجام می دهد. کرایه ماشین عروس و سپس گل زدن به آن وقت زیادی می خواهد. اما با رنتینال این زمان به حداقل می رسد. هر زمانی که بخواهید رنتینال اتومبیل گل زده را همراه به دسته گل عروس به شما تحویل می دهد. دیزاین و طراحی گل ها روی ماشین عروس قیمت های متنوعی دارد و می توان با حداقل هزینه یک ماشین شیک و گل زده زیبا را تحویل گرفت.

اجاره ماشین عروس

دسته گل عروس

آژانس های مسافرتی تورهای داخلی زیادی برگزار می کنند که اغلب آنها با قیمت بالا می باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد مسافرت های کوتاه یا چند روزه همراه با دوستانتان را دارید به جای پرداخت مبالغ زیاد برای تور های مسافرتی، از اتومبیل های رنتینال ون کرایه کنید. بدین ترتیب هزینه ای که می خواهید برای تور دهید با کرایه ون به حداقل می رسد. کرایه ون در رنتینال قیمت مقرون به صرفه ای دارد.

ظرفیت ون ها از 6 نفر تا 15 نفر می باشد. همچنین رنتینال اتوبوس های ولو با ظرفیت حداکثر 42 نفر نیز کرایه می دهد. جالب است بدانید رانندگان ون ها و اتوبوس های رنتینال به زبان های انگلیسی، فرانسوی و ترکیه ای مسلط هستند و در صورت نیاز می توانید از آنها به عنوان تور لیدر استفاده نمایید.

اجاره اتوبوس ولو

همچنین رنتینال در کنار اجاره خودرو خدمات CIP نیز ارائه می دهد. این خدمات مخصوص فرودگاه امام خمینی می باشد. آن دسته از افرادی که سفر خارجی کرده اند می دانند، از لحظه ای که وارد فرودگاه می شوند تا لحظه پرواز باید زمان زیادی صرف انجام کار های خروج انجام دهند. در این بین، معطلی ها، انجام کند کار ها و هم چنین تاخیر در پرواز کلافه کننده است. CIP: Commercial Important Persons خدمتی است که شما را از انجام این کار ها معاف می کند. بر این اساس دیگر لازم نیست در صف های طولانی گیت های فرودگاه امام منتظر بمانید یا اینکه به مدت طولانی روی صندلی های فرودگاه در تاخیر پرواز بنشینید. همکاران ما به جای شما تمامی کار های خروج یا ورود را انجام می دهند و شما می توانید در سالن CIP فرودگاه تا زمان پرواز استراحت کنید و از کافه فرودگاه به رایگان مواد خوراکی تهیه نمایید. CIP هم برای خروج مسافران و هم برای ورود آنها به ایران در فرودگاه امام قابل ارائه می باشد.

cip فرودگاه امام

و در آخر به هیجان انگیز ترین خدمات رنتینال یعنی اجاره بالن و کایت موتور دار می رسیم. بسیاری از افراد آرزو دارند که عروسی آنها ویژه و به یاد ماندنی برگزار شود و حاضر هستند مبالغ زیادی را صرف بر آورده شدن این آرزو کنند. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای این کار از بالن استفاده کنید. اجاره بالن در ایران برای عکاسی و فیلمبرداری عروسی فقط در رنتینال انجام می شود. برای سفارش و اجاره کافیست به رنتینال مراجعه نمایید. بالن در شهر های اطراف تهران همراه با خدمات و امکانات ویژه به شما اجاره داده می شود و شما اجازه دارید فیلم برداری و عکاسی خود را در بالن و بر فراز آسمان انجام دهید.

اجاره کایت موتور دار

موارد گفته شده تنها اشاره ای به خدمات متنوع رنتینال بود. این خدمات با آنکه فقط مخصوص رنتینال هستند اما با قیمت های نازل ارائه می شوند.