خودروهای تشریفاتی

خودروهای تشریفاتی

خودروهای تشریفاتی و لوکس خودروهای پرکاربردی می باشند که اکثر افراد از این خودروها در مواقع خاص مانند:قرارهای کاری مهم،مجالس و… بهره می برند. بسیاری از افراد مهم و سران کشور ها نز برای به رخ کشیدن قدرت سیاسی و اقتصادی خود و کشورشان از این خودروها برای جابجایی ها استفاده می کنند.
علاوه بر ظاهر زیبایی که خودروهای تشریفاتی دارند، این خودروها دارای کیفیت و امنیت بالاتری به نسبت خودروهای عادی و البته قیمت بیشتری می باشند که همین امر موجب شده تا اکثر افراد برای بهره بری از این خودرو ها، به فکر اجاره ی خودروهای تشریفاتی و لوکس برای کارهای مهم خود بیفتند.
به جز افراد و مقامات خاص که دارای خودروهای تشریفاتی شخصی می باشند، به دلیل کاربرد محدود این خودروها، سایرین می توانند از اجاره آن ها استفاده کنند. اجاره انواع مختلف این خودروها با راننده صورت می گیرد. تمامی راننده ها آراسته، آشنا به آداب تشریفات، حرفه ای، مسلط به زبان انگلیسی و در صورت نیاز دارای یونیفرم مخصوص می باشند.

در ایران از چه خودروهای تشریفاتی ای بیشتر استفاده می شود؟

با توجه به شرایط اقتصادی کشورمان و عدم واردات خودروهای لوکس، اغلب از خودرو های تشریفاتی قدیمی تری مانند انواع مدل های پژو، مرسدس بنز و یا بی ام و های قدیمی تر مانند سری پنج و هفت برای حمل و نقل مقامات رسمی کشور استفاده می شود.
علاوه بر خودروهای نام برده شده استفاده از خودروهایی مانند لیموزین و لندکروز نیز به عنوان خودروهای تشریفاتی بسیار رایج است .

کاربردهای خودروهای تشریفاتی برای اجاره در ایران:

 1. ترانسفر فرودگاهی
  یکی از کاربردهای اصلی و مهم خودرو های تشریفاتی، ترانسفر فرودگاهی علی الخصوص ترانسفر فرودگاه های بین المللی می باشد.
  شما می توانید برای استقبال از مسافران مهمی و یا خارجی که با آن ها قرار دارید،(با توجه به رسمی بودن قرار و نوع مقام مهمانتان) ، خودروهای تشریفاتی و لوکسی را از شرکت های معتبری مانند رنتینال با قیمتی متناسب اجاره نمایید.
 2. ون ترانسفر
  به جزء اجاره ی خودروهای تشریفاتی ، در صورتی که تعداد مسافرانی که قصد دارید به استقبال آن ها بروید،می توانید از ون های VIP اجاره ای و حتی خودروهای لیموزین بهره ببرید.توجه داشته باشید، برای اجاره ون از رنتینال و شرکت های اجاره خودرو، باید ون را با راننده آن به صورت ساعتی کرایه کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی اجاره ون در تهران در مطالبی دیگر با ما همراه باشید.
 3. اجلاس ها و همایش ها و جابجایی افراد مهم
  یکی دیگر از کاربردهای مهم استفاده ازخودرو های تشریفاتی و لوکس، جابجایی افراد مهم و تأثیر گذار به محل های برگزاری همایشات و یا اجلاس ها و جلسات مختلفی می باشد که معمولا میزبان مراسم وظیفه ی اجاره ی خودروهای تشریفاتی را برای جابجایی مهمانان بر عهده می گیرد.
 4.  قرار های کاری مهم و حساس
  یکی دیگر از کاربردهای پر رنگ در اجاره ی خودروهای لوکس و تشریفاتی، جا به جایی افراد و شرکای تجاری ای است که قصد دارید با آن ها قرارداد های مهمی امضا کنید. می توانید برای جابجایی این افراد و تاثیر گذاری بیشتر بر روی شریک هایتان خودروهای لوکسی چون بنز و بی ام و را با قیمتی مناسب از رنتینال اجاره نمایید.

کلام آخر:
با خواندن این مطلب متوجه شدیم، خودروهای تشریفاتی کاربردهای زیادی در کارهای مختلف و حساسی دارند.همانطور که گفتیم کاربرد اصلی این خودروها ، رفت و آمد مقامات و افراد مهم کشور می باشد که اکثرا اجاره ی خودروهای تشریفاتی برای این افراد جنبه ی سیاسی و امنیتی دارد.
دریافتیم که این خودروها به جز استفاده در جابجایی سران کشور، برای شرکت در ملاقات های مهم، ترنسفر فرودگاهی، استقبال از مهمانان ویژه و … استفاده ی زیادی دارند.
شرکت رنتینال ارائه دهنده ی انواع خدمات اجاره خودرو رنتینال ، اجاره خودرو ، اجاره ماشین، اجاره خودرو در تهران، اجاره ماشین در تهران، کرایه ماشین، کرایه خودرو، کرایه خودرو در تهران، کرایه ماشین در تهران، اجاره خودرو در شهرستان، کرایه خودرو در شهرستان، اجاره ماشین در تهران، کرایه ماشین در شهرستان، اجاره پورشه و حتی خودروهای تشریفاتی با بهترین شرایط و قیمت های می باشد.