هزینه های اجاره و تزیین ماشین عروس را به حداقل برسانیم

با فرا رسیدن سال نو و بهار بسیاری از خانواده ها در تکاپو و برنامه ریزی برای برگزاری جشن عروسی برای فرزندان خود هستند. همچنین ماه های رجب و شعبان نیز بهترین ایام برای برگزاری این مراسم ها می باشند. در برنامه ریزی برای برگزاری مراسم عروسی مهمترین نکته نحوه برگزاری مراسم و تعیین بودجه می باشد.

 

با گرانی های اخیر و افزایش قیمت ها باید در بسیاری از قسمت های عروسی صرفه جویی نمود. یکی از مهمترین بخش های عروسی، ماشین عروس می باشد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند اتومبیل های لوکس و گرانقیمت اجاره نمایند با این حال برخی نیز ترجیح می دهند از اتومبیل شخصی خود استفاده کنند.

برخی بر این باور هستند که اجاره ماشین عروس هزینه زیادی را در پی دارد، در این مورد باید گفت با اتخاذ تدابیری می توان هزینه اجاره ماشین عروس و تزیین آن را به حداقل رساند. در ادامه با ما همراه باشید تا با استفاده از پیشنهادات کارشناسان شرکت اجاره خودرو رنتینال راهکار هایی برای به حداقل رساندن اجاره و تزیین ماشین عروس را بیان نماییم.

اجاره ماشین عروس

شاید بتوان گفت اجاره ماشین در ایران از اجاره ماشین عروس آغاز شده است، از دیرباز تا به امروز بسیاری از زوج ها تمایل داشتن، بهترین شب زندگی خود را به صورت رویایی و فراموش نشدنی رقم بزنند. به همین دلیل در برگزاری مراسم خود به دنبال بهترین چیز ها هستند. در این مورد از ماشین عروس لوکس و گران قیمت یا خاص نمی توان صرف نظر نمود.  اما همانطور که می دانید افزایش قیمت ها باعث شده است بسیاری از زوج ها از این کار صرف نظر کنند و به یک ماشین معمولی یا به امانت گرفتن اتومبیل از اطرافیان خود بسنده نمایند. در این مورد باید گفت با چند راهکار ساده می توان هزینه اجاره ماشین عروس و تزیین آن را به حداقل رساند.

البته برخی از افراد بر این باور هستند که مدل ماشین عروس و نوع آن هیچ نقشی در با شکوه بودن مراسم ندارد. این باور کاملا اشتباه است. هماهنگی میان رنگ و مدل اتومبیل، گل های تزیین آن، دسته گل عروس و … در فیلم و عکس های عروسی بسیار نمایان است و بعد ها با ورق زدن آلبوم عروسی و تماشای فیلم عروسی حسی غیر قابل ذکر را به شما منتقل خواهد نمود.

مرکز اجاره خودرو

پس به شما پیشنهاد می کنیم اگر اتومبیل مناسب برای ماشین عروس ندارید از خدمات اجاره خودرو استفاده کنید. هزینه اجاره خودرو و همچنین تزیین و گل آرایی آن در مقابل دیگر خرج های مراسم، رقمی ناچیز است.

توصیه های زیر می تواند شما را در به حداقل رساندن هزینه اجاره ماشین عروس و تزیین آن یاری نماید.

 • همانطور که می دانید اجاره ماشین عروس از موسسات و شرکت های اجاره اتومبیل شرایط خاصی به همراه دارد. در مجموعه اجاره خودرو رنتینال قوانین زیر برای اجاره ماشین عروس وضع گردیده است:
 • نرخ های کرایه ماشین عروس برای 15 ساعت در روز است
 • هزینه های ارائه شده تا ساعت 24 می باشد و به ازای هر ساعت اضافه 10 درصد از کرایه روزانه اضافه می گردد.
 • برای خروج از تهران و شهر های حومه هزینه خروجی دریافت می گردد.
 • هزینه سوخت اتومبیل بر عهده اجاره کننده است.
 • اتومبیل ها به دو صورت با راننده و بدون راننده اجاره داده می شوند. در صورت اجاره با راننده نیازی به ارائه چک ضمانت نیست و کلیه مسئولیت های نگهداری اتومبیل بر عهده راننده آن می باشد.
 • برای اجاره اتومبیل بدون راننده نیاز به ارائه چک ضمانت می باشد.
 • همچنین در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده، یک نماینده از مجموعه اجاره خودرو رنتینال در اتومبیلی دیگر همراه شما خواهد بود و در پایان مراسم با عودت چک ضمانت اتومبیل را تحویل خواهد گرفت. در این صورت دیگر نیازی به تحویل اتومبیل درب شرکت نیست.
 • پیشنهاد می شود در صورتی که شرایط ضمانتی برای اجاره خودرو را ندارید از اجاره ماشین عروس با راننده استفاده کنید. در این صورت دیگر نگرانی در ارتباط با حفظ و نگهداری اتومبیل را نخواهید داشت.
 • سعی کنید اتومبیلی انتخاب کنید که رانندگی با ان سخت نباشد و بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به آن تسلط پیدا کنید.
 • خودرو های اسپرت و یا اتومبیل های لوکس قدیمی قیمت بیشتری برای اجاره دارند. در این مورد بنا به بودجه خود اتومبیل اجاره نمایید.
 • در انتخاب رنگ و مدل اتومبیل گل آرایی، تم مراسم و … را در نظر بگیرید.
 • اتومبیل را قبل از اجاره از نظر فنی و فیزیکی بررسی نمایید. البته در این مورد مجموعه اجاره خودرو رنتینال از قبل اتومبیل ها را از نظر فنی و فیزیکی بررسی می کند و خودرو سالم در اختیار مشتری قرار می دهد.
 • بسیاری از مواقع افزایش قیمت اجاره خودرو به دلیل گل آرایی آن می باشد. استفاده از گل های مناسب هر فصل در به حداقل رساندن هزینه ها موثر است. همچنین گل آرایی قیمت مشخصی ندارد و معمولا در مناطق بالای شهر هزینه های بیشتری را در بر دارد. در این مورد بهتر است گل آرایی اتومبیل و همچنین تزیین دسته گل عروس را بر عهده مجموعه اجاره خودرو قرار دهید. در این صورت بر اثر آسیب دیدن اتومبیل بر اثر گل آرایی مسئولیت با مجموعه می باشد.

و در پایان باید گفت، بدون شک شرکت اجاره خودرو رنتینال در میان رقبای خود خودرو های خود را با نازل ترین قیمت ها اجاره می دهد و امید است سهمی در هر چه با شکوه برگزار شدن مراسم شما عزیزان داشته باشد.