زوجین کدام خودروها را به عنوان ماشین عروس انتخاب می کنند؟

زوجین کدام خودروها را به عنوان ماشین عروس انتخاب می کنند؟

حقیقتا یکی از بهترین شب های زندگی هرفردی، شب عروسی می باشد. یکی از مهم ترین آیتم های شب عروسی، ماشین عروس می باشد. هر فردی به دنبال این است که در این شب زیباترین ماشین را گل بزند و به دنبال عروس خود برود. با توجه به شرایط اقتصادی فعلی اکثر افراد درشب عروسی به دنبال اجاره ی خودروهای لوکس و خاصی می گردند. در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با اجاره خودرو در شب عروسی بیشتر صحبت کنیم و شما را با خودروهای پرطرفدار برای جشن عروسی و نکات فنی اجاره خودرو آشنا نماییم…

اجاره ی خودروهای لوکس برای جشن عروسی

اجاره ی خودروهای لوکس برای جشن عروسی به چند صورت انجام می گیرد؟

 • اجاره ماشین عروس با راننده :
  یکی از روش های اجاره خودرو رنتینال، کرایه ماشین عروس با راننده است که اکثر زوجین به دلیل برخی دغدغه ها این روش را انتخاب می کنند. در این روش از اجاره ی ماشین عروس شرکت هیچ گونه مبلغی و چکی را بابت ضمانت به شرکت ارائه نخواهید داد و مسئولیت های خودرو کاملا با راننده ای است که با آن خودرو را اجاره خواهید کرد.
  همچنین قیمت اجاره خودرو با راننده بسیار پایین تر از اجاره ماشین عروس بدون راننده است و همچنین از پیش آمدن دغدغه هایی همچون: تصادف، جریمه و …برای شما جلوگیری می کند و به همین دلایل است که این نوع اجاره ماشین در تهران برای مراسم عروسی است.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت اجاره ماشین عروس در تهران در مطالب دیگر از سایت رنتینال با ما همراه باشید.
 • اجاره ماشین عروس بدون راننده :
  یکی دیگر از روش های اجاره ی ماشین عروس از شرکت رنتینال، کرایه خودرو عروس بدون راننده است. اگر شما قصد اجاره خودرو رنتینال برای جشن عروسی بدون راننده را دارید در ابتدا باید یک فقره چک به مبلغ 50% از مبلغ ماشین به عنوان ضمانت در اختیار شرکت اجاره ی خودرو بگذارید. توجه داشته باشید این چک بعد از پایان مراسم و هنگام تحویل خودرو به صورت کاملا سالم به شما باز می گردد.

کدام خودروها برای جشن عروسی طرفداران بیشتری دارند؟

 1. اجاره ماشین عروس کروک مانند خودروهای: بی ام و ۶۳۰ -بی ام و ۳۰۰و…
 2. اجاره ماشین عروس اسپرت مانند خودروهای: بنز اس ال 63- پورشه پانامارا توربو اس
 3. اجاره ماشین عروس شاسی بلند مانند خودروهای: پرادو کوپه- سانتافه
 4. اجاره ماشین عروس کلاسیک مانند خودروهایی مانند فولکس و شورلت و…

اجاره ماشین عروس کلاسیک

چرا خودروهای کلاسیک از بین تمامی خودروهای اجاره ای عروسی طرفداران بیشتری دارد؟

همه ما این را می دانیم که وسایل کلاسیک به علت ایجاد حس نوستالژی در افراد، همیشه هواداران مخصوص به خود را دارند.
اکثر افراد دوست دارد لوازم کلاسیک و قدیمی هستند و دوست دارند در شب عروسی نیز از این تم و این دسته لوازم بهره ببرند. از این رو این افراد معمولا برای اجاره ی خودروی عروسی، خودروهای کلاسیک و قدیمی مانند فولکس و… را اجاره می کنند. بنابراین اگر شما هم جزء کسانی هستید که می خواهند از یک خودرو کلاسیک به عنوان ماشین عروس استفاده کنند می توانید اقدام به اجاره خودرو کلاسیک کنید. بسیاری از مجموعه های اجاره خودرو در تهران، خودرو های کلاسیک را با راننده و یا بدون راننده اجاره می دهند. شما هم اگر طرفدار خودرو کلاسیک هستید، می توانید اقدام به کرایه ماشین بدون راننده کنید و یا درصورتی که تمایل داشته باشید می توانید از مجموعه ای که خودرو کرایه کرده اید بخواهید که یک راننده هم در اختیار شما قرار دهند.
خودرو های کلاسیک صرف نظر از زیبایی و جذابیتی که دارند، کلاس خاصی هم دارند و کسانی که به فکر چیزهای خاص و با کلاس هستند سراغ خودروهای قدیمی و کلاسیک می روند.

برای اجاره اجاره خودروهای لوکس برای عروسی باید چه زمانی اقدام کنیم؟

توصیه می شود برای اجاره خودروهای تشریفاتی به عنوان ماشین عروس مورد نظر برای شب عروسی از موسسه ی اجاره ی خودروی رنتینال، حداقل یک هفته پیش از مراسم اقدام به رزرو ماشین عروس برای اجاره نمایید.